Pravidla pro rodiče

Maminko a tatínku

• Přivěďte mě do školky včas a choďte si pro mě také včas, není mi příjemné být poslední.
  • Pokud nebudete stíhat, zavolejte paní učitelce, aby se mnou počítala.
  • Neprotahujte ranní loučení, je mi potom ještě větší smutno.
  • Nevoďte mě do školky, když mi není dobře nebo jsem nemocný, nakazil bych kamarády, celý den bych tam proplakal a paní učitelka by vám stejně zavolala, ať si pro mě přijdete.
  • Nedávejte mi potají do šuplíku, do kapsičky ani s sebou do školky, žádné dobroty, ve školce pro nás mají svačinky, které jsou pro nás vhodné.
  • Když budu mít narozeniny, můžete pro děti přinést něco dobrého (baleného z obchodu). Všichni to společně oslavíme a o dobroty se podělíme.
  • Čtěte pozorně informace na nástěnce, abyste na nic důležitého nezapomněli.
  • Buďte upřímní a nezapomeňte paní učitelce sdělit důležité informace nebo změny, které by měly vědět.

Jděte nám příkladem a dodržujte školková pravidla s námi.

První dny Sýkorek ve školce

PODĚKOVÁNÍ

Milé děti, milí rodiče,

chtěly bychom Vám moc poděkovat za krásné dárečky a za úžasné květiny, vážíme si Vaší spolupráce s mateřskou školou v celém uplynulém školním roce.

Také moc děkujeme za účast na „Zahradní slavnosti“,  která byla velmi povedená, plná skvělých dobrot, za které ještě jednou děkujeme.

Přejeme Vám všem krásné prázdniny!

Pohodové léto přeje K. Ortová, R. Schwarzová, I. Školníková a D. Cellerová.

Choťovice – Hopíkov

Nocování ve školce

Odpoledne pro tatínky

Už můžeme do školy